Blog'umuzu Ziyaret Ediniz
Zemin Sistemlerimiz Zemin Sistemlerimiz Zemin Sistemlerimiz Zemin Sistemlerimiz Zemin Sistemlerimiz Zemin Sistemlerimiz
 

Zemin Sistemlerimiz 

Flowcrete Türkiye, farklı endüstriyel ve ticari/dekoratif mekânlarda kullanılmaya uygun çok sayıda özellikli reçine esaslı zemin sistemi sunmaktadır. Aradığınız reçine esaslı zemin türünü keşfetmek için aşağıdaki listeyi kullanın.

Nereden başlamanız gerektiği konusunda emin değil misiniz? Öyleyse çok sayıda ürün tavsiyesi bulabileceğiniz Endüstriyel Zeminler veya Ticari/Dekoratif Zeminler sayfalarımıza bir bakın.

 • Endüstriyel Reçine Esaslı Zeminler

  Endüstriyel Reçine Esaslı Zeminler

  Flowcrete Türkiye, otomotiv, elektronik ve imalat sektörleri ile ilaç, gıda, içecek ve ambalaj fabrikaları dahil olmak üzere çok sayıda sektörde kullanmaya uygun çeşitli endüstriyel zemin çözümleri sunmaktadır.

  Daha fazlası için…

 • Dekoratif Reçine Zeminler

  Dekoratif Reçine Zeminler

  Flowcrete Türkiye, alışveriş merkezleri, havaalanları ve stadyumlar  ile okullar, hastaneler ve ofisler dahil olmak üzere perakende satış yapan, kamuya açık yerler ve eğlence mekanlarında kullanılmaya uygun, çok sayıda dekoratif reçine esaslı zemin çözümleri sunmaktadır.

  Daha fazlası için…

 • Flowfast MMA Zeminler

  Flowfast MMA Zeminler

  Kullanımındaki kesintinin en aza indirilmesi söz konusu olduğunda, Flowcrete Türkiye hem ticari hem de endüstriyel sektörler için yenilikçi bir çözüm sunmaktadır –  uygulamadan yalnızca iki saat sonra müşteriye üzerinde tamamen yürünebilecek bir zemin teslim etmek üzere tasarlanmış, hızlı kuruyan MMA esaslı zemin kaplama sistemi.

  Daha fazlası için…

 • Flowfresh Antimikrobiyal Zeminler

  Flowfresh Antimikrobiyal Zeminler

  Flowcrete Türkiye gıda ve içecek endüstrileri ile ilaç sektörü için, müşterilere destek olmak amacıyla zeminde bulunan yüzey bakterilerinin %99,9'unu yok eden başarılı bir temizlik kontrol stratejisine sahip olacak şekilde tasarlanmış benzersiz bir poliüretan zemin teknolojisi sunmaktadır.

  Daha fazlası için…

 • Deckshield Otopark Kaplamaları

  Deckshield Otopark Kaplamaları

  Flowcrete Türkiye, hem ticari hem de endüstriyel tesislere hizmet veren çok katlı otopark yapılarının en alt kat veya bodrum katında, ara kat veya atmosferik etkilere maruz kalan çatı katlarında kullanılmak üzere tasarlanmış çok sayıda özel kaplama sistemi sunmaktadır.

  Daha fazlası için…

 • Isocrete Zemin Şapları

  Isocrete Zemin Şapları

  Flowcrete Türkiye, Isocrete markamız altında, kendiliğinden yayılan, (self levelling) düzgün bir zemin oluşturan ve yarı kuru çimentolu çok sayıda zemin şapı sunmaktadır.Isocrete Zemin Şapları zemin inşasının ayrılmaz bir parçasını oluşturmakla birlikte alt kısımdaki beton döşemeyi korumakta ve son kaplamaların uygulanması için pürüzsüz bir yüzey oluşmasını sağlamaktadır.

  Daha fazlası için…

 • Mondéco Terrazzo

  Mondéco Terrazzo

  Flowcrete Türkiye, ticaret sektöründe olan müşterilere sağlam, dekoratif ve dayanıklı bir zemin kaplaması sunmak amacıyla tasarlanmış çeşitli kesintisiz reçine esaslı terrazzo sistemleri sunmaktadır.

  Daha fazlası için…

 • Isowarm Yerden Isıtma Sistemleri

  Isowarm Yerden Isıtma Sistemleri

  Flowcrete Türkiye istendiği zaman ve en çok ihtiyaç duyulduğunda zeminden yukarıya ısı vermek üzere tasarlanmış, enerjiden tasarrufu sağlayan yerden ısıtma sistemi sunmaktadır.

  Daha fazlası için…

 • Flowchem VE Korozyona Karşı Koruma

  Flowchem VE Korozyona Karşı Koruma

  Flowcrete Türkiye ağır, süregelen kimyasal saldırıların yarattığı agresif ortamların gereksinimlerini karşılamaya uygun çok sayıda korozif etkene karşı koruyucu ürünler sunmaktadır.

  Daha fazlası için…